Sny o potędze, czyli mocarstwowa Polska w 2050 roku


Kurska Telewizja Narodowa ostatnimi czasy masowo traci widownię. Na wagę złota jest każdy pomysł, który przyciągnie widzów. No i wymyślili...

Jakiś geniusz wpadł na pomysł, że można przebić bieżącą propagandę sukcesu i inne brednie serwowane przez programy informacyjne KTN i nakręcić serial science-fiction, w którym zobaczymy Polskę za 35 lat. Kraj rządzony z wielkim talentem przez kolejne ekipy PiS jest potęgą gospodarczą i ekonomiczną, światowym liderem politycznym i obiektem marzeń imigrantów ze zrujnowanej Europy.

A oto scenariusz pierwszego odcinka. Jest rok 2050...

Sędziwy prezydent Mariusz Błaszczak przybywa z wizytą na Wawel. W asyście kompanii honorowej Wojsk Obrony Terytorialnej im. A. Macierewicza składa kwiaty na granitowym sarkofagu Jarosława Kaczyńskiego. To już 28 rocznica śmierci Prezesa Tysiąclecia, który bohatersko poległ w służbie ojczyzny, wchodząc do szybu nieczynnej windy podczas otwarcia najwyższego na świecie drapacza chmur Proud of Poland w Radomiu (1050 pięter dla uczczenia 1050. rocznicy Chrztu Polski)


W trakcie powrotu z Krakowa do Warszawy rządowy pociąg pancerny PiSMejker łapie gumę i zjeżdża na pobocze. Tylko dzięki wyjątkowym umiejętnościom maszynisty z BOR udaje się uniknąć tragedii. Jedyną ofiarą są pancerne spodnie od garnituru prezydenta, które nadają się do prania. Podejrzenia o zamach standardowo padają na partyzantów z KOD, którzy mimo licznych akcji WOT i ABW wciąż ukrywają się w lasach kielecczyzny i stamtąd prowadzą swoją wywrotową i zbrodniczą działalność.

Na granicach kraju, otoczonych fosą i dziesięciometrowym murem dzieją się dantejskie sceny. Koczują tam hordy imigrantów ze zrujnowanej Europy, którzy usiłują dostać się do Polski w poszukiwaniu pracy i poprawy warunków życia. O polskie wizy walczą też studenci z całego świata, aby zdobyć najbardziej pożądany na świecie dyplom prestiżowej toruńskiej Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej im. Ojca Dyrektora Rydzyka. Szkoła ma sukcesy nie tylko w dziedzinie edukacji. Po 40 latach wytężonych prac i pozyskaniu 1 mld 589 mln złotych dotacji od Skarbu Państwa udało się zasilić wodami geotermalnymi łazienkę w gabinecie dyrektora szkoły i natryski dla kleryków w pobliskim seminarium im. biskupa Paetza.

Wieczorne "Wiadomości" Kurskiej Telewizji Narodowej donoszą o kolejnym sukcesie polskiej inżynierii genetycznej. Sędziwa Danuta Holecka drżąc z emocji prezentuje reportaż ze stadniny byłych koni arabskich w Janowie Podlaskim, gdzie udało się skrzyżować jednorożca z konikiem Przewalskiego.Tuż po "Wiadomościach" zaczyna się ogólnopolska obowiązkowa godzina nienawiści w mediach narodowych. Licznie zgromadzona przy kołchoźnikach i wbudowanych  w ściany monitorach widownia całym sercem nienawidzi pokazywanych na ekranach zdjęć Tuska, Komorowskiego, Petru i sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Obszerny materiał przypomina niechlubny życiorys Tuska, który po ustaniu swojej kadencji w zdelegalizowanym Parlamencie Europejskim ukrywał się przez parę lat na przedmieściach Brukseli. Odnaleziony i uprowadzony przez agentów Polsadu został powieszony za Zbrodnię Smoleńską osobiście przez Ewę Stankiewicz u stóp 30-metrowego pomnika Lecha Kaczyńskiego na Krakowskim Przedmieściu i pochowany w anonimowej mogile. Sprawiedliwości stało się zadość.

Zapada wieczór. Spływają ostatnie notowania z nowojorskiej giełdy. Złotówka ponownie umacnia swój kurs - kosztuje już 16,48 dolara...
Sny o potędze, czyli mocarstwowa Polska w 2050 roku Sny o potędze, czyli mocarstwowa Polska w 2050 roku Reviewed by ogrodnik.january on 10:11 Rating: 5

Brak komentarzy

Losowy wpis z archiwum