Koniec sezonu narciarskiego...


Wiosna zawitała do nas na dobre i pomału kończy się sezon narciarski, a przecież jak wiadomo, narty to ulubiony sport A. Dudy pełniącego chwilowo obowiązki prezydenta RP. Już koniec szusowania po stokach całego kraju i piracenia 160 km/h rządowym konwojem, aby zdążyć przed zamknięciem wyciągu.

Jak się okazuje, A. Duda znalazł sobie już nowe zajęcie na cieplejsze dni, gdy nie ma nic ciekawego do podpisania. Nową fascynacją p.o. prezydenta jest geocaching. Na rycinie poniżej widzimy go, jak w towarzystwie zaufanych współpracowników i przy wsparciu duchowym osobistego kapelana zakopuje swoją pierwszą geoskrytkę w Parku Stefana Żeromskiego na Żoliborzu.


Kancelaria Prezydenta indagowana na tę okoliczność odmawia oficjalnych informacji, co znalazło się w skrytce, ale mówi się, że A. Duda schował tam pióro, którym podpisywał ułaskawienie M. Kamińskiego i fragmenty opony z Zamachu Lewińsko-Brzeskiego. Zainteresowanym podajemy położenie skrytki: 52°16'05.5"N 20°59'17.2"E.

PS. Niezorientowanym wyjaśniamy, że osoba widniejąca na tytułowym zdjęciu z A.Dudą również nie jest Pierwszą Damą. Być może to "ruchadło leśne" albo "dzika foczka" - czyli któraś ze znajomych prezydenta z Twittera. Poszukiwania Pierwszej Damy nadal trwają...
Koniec sezonu narciarskiego... Koniec sezonu narciarskiego... Reviewed by ogrodnik.january on 05:25 Rating: 5

Brak komentarzy

Losowy wpis z archiwum